2015 yılında, tekstil sektöründeki tecrübe gücünü, bugünün iş zekasıyla birleştiren ve her zaman en yeni teknolojiyi, en kaliteli malzemeyle buluşturan Neşe Baharoğlu tarafından Neshba Mağazacılık ve Tekstil A.Ş.  adıyla kurulmuştur. Çağdaş pazarlama teknikleri ve bilişim teknolojilerini ulusal ve küresel pazarda bulunan müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve hep en yüksek standartlarda ulaşmayı amaçlamaktadır.

 

 

 

Okul kıyafetleri, işçi ve hastane üniformaları sektörünün Türkiye’nin önde gelen imalatçı, toptan ve perakende satış firması olan Neshba Mağazacılık ve Tekstil A.Ş. uluslararası pazarda da sektöründe söz sahibi olmak ve ülkemizdeki başarısını taşımak için her geçen gün pazarlama ağını genişletmekte ve kalitesini dünya ülkelerine taşımaktadır.

 

 

ARGE çalışmalarıyla her geçen gün kendini yenileyen, üretim tesisimiz ve insan gücüne yatırımımızla günümüz şartları için her an güncel kalmaya çalışmaktadır. Kurumsal yapımızla, oluşturduğumuz trendleri dünya standartlarına taşımak için sürdürdüğümüz çalışmalar sonucunda, her geçen gün büyüyen bir pazarlama ağı, sürekli gelişen mağazacılık anlayışımız ve tecrübemizin bize kazandırdıklarını; kalite ve rahatlığın ön planda olduğu özgün tasarımlara taşıyan ürünlerimize  yansıtarak, her zaman tüketicinin ilk ve tek tercihi olmaktayız.

 

Bu gururla gelişimimizi ve heyecanımızı her gün yenileyerek ilerlemekteyiz.